ORDER ANY LASH OR BROW SERUM AND GET 2 FREE GIFTS + FREE SHIPPING

Reviews

Based on 56 reviews
95%
(53)
4%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
2%
(1)
Růstové sérum na řasy, které opravdu funguje!

Sérum používám už 7 týdnů. Řasy mám delší, hustější, tmavější a i o něco natočenější. Jsem maximálně spokojená. ☺️ Můžu jen doporučit. Je mi ctí dělat ambassadorku této značce. Můj kód LENAS Vám zajistí slevu 10% na celou objednávku a dopravu zdarma. 😉

Sérum na obočí

Naprostá bomba...nevěřila jsem tomu. Před koupi séra jsem hodně váhala ale i mě to hodně lákalo. Objednala jsem si sérum na obočí a po necelém měsíci jsem viděla změny. Obočí neuvěřitelně zhoustlo, ztmavlo a tam kde bylo velmi špatně vytrhane(mou chybou) dorůstá🙂takže absolutně nelituji

K
NATURA LASHES - Eyelash Serum
Kateřina Šafárová
Sérum na řasy

Sérum na řasy skvěle funguje už po 3 týdnech jsem pozorovala změny.. Řasy mám delší, hustší a překvapilo mě, jak sérum dlouho vydrží, i když jsem ho používala denně.

Sérum na řasy

Sérum je skvělé, první výsledky byly vidět cca po 6týdnech, každodenního užívání ☺️Řasy mám delší, hustší a zdravější.
Pro mě to byla jediná záchrana po sundání umělých řas.

Sérum na řasy

Od přírody mám dlouhé řasy, takže změna v délce byla menší ale obrovský rozdíl je v hustotě a “sjednocení” řas, jak spodních tak horních. Sérum používám cca 3 měsíce a první změny jsem začala vnímat asi po měsíci pravidelného používání. Teď mám díky séru husté, dlouhé a sjednocené řasy. Musím jen doporučit :)

Natura lashes

Nejlepší sérum, které jsem kdy vyzkoušela. Řasy jsou nejen delší, ale i silnější! Vyzkoušela jsem mnoho sér a na některé měla i alergickou reakci, ale tohle mi sedlo dokonale bez jakékoliv reakce a ani moje kamarádky bez něj už nemohou existovat!

Úžasné sérum na riasy

Toto sérum je fakt úžasné. Prvé výsledky boli viditeľné po cca 6 týždňoch každodenného užívania. Po 8 týždňoch mam riasy viditeľne dlhšie aj hustejšie. Som nadšená! Môžem len odporúčať!

K
NATURA LASHES - Eyelash Serum
Kristýna Dvořáková
Sérum na řasy

Se sérem na řasy jsem spokojená vidím rozdíl hlavně při nanášení řasenky. Řasy jsou delší a hustší jsem zvědavá na efekt za 8 týdnů.

Hard to believe, it is MIRACLE

As a man thick brows are must have. Since mine were blonde and not really visible, I saw ad on this product and i bought it.
Let me tell you one thing, you really have to be patient, results are in 4-6 weeks, its individual. But the final look of my brows are insane. Picture attached. They are so bushy and nice. I will keep buying it. Will buy a lash serum for my girlfriend. 10 out of 10!

Riasy sú hustejšie a dlhsie

Napriek počiatočnej nedôvere má serum prekvapilo svojim výsledkom. Po mesiaci používania sú riasy hustejšie a pevnejšie . Vrelo odporúčam

E
NATURA BROWS - Eyebrow Serum
Eliška Kratochvílová
Nejlepší sérum na světě

Ze začátku jsem si myslela že jsou to vyhozené peníze, protože to opravdu trvá pár týdnů. Po dvou týdnech jsem produkt chtěla přestat používat protože jsem žádné výsledky neviděla. Ale jelikož jsem si to koupila tak jsem pokračovala dál. Již je to 5tý týden a obočí mi nejen zhoustlou ale také ztmavlo, je lesklejší, pevnější a dá se krásně upravovat. Jsem nadšená že si můžu obočí konečně vyčesávat nahoru. Musím uznat že je to opravdu dobrý produkt a jsem ráda že jsem si ho koupila. Chystám se na koupi séra na řasy. Vidím tady v recenzích že jsem nebyla jediná která tomu nevěřila :D Dámy prosím nepřestávejte a pokračujte budete ohromené.

Wooow, amazing products

I bought Natura lashes and Natura brows bundle kit and I am very nicely suprised by the effect it has. Nothing is happening first 4-5 weeks but then lashes and brows are getting longer, thicker, stronger and darker. They started to grow in front of my eyes. Unbelievable! My lashes are soo long, people think that I have extensions. My brows are so beautiful now.

Zázrak

Vždy som mala riedke krátke a svetlé mihalnice ale po tomto sére na mihalnice sa všetko zmenilo. Riasy sú zdravšie, dlhšie, hustejšie 🥰 ľudia si myslia že nosím umelé riasy ale velice rada ich vždy vyvediem z omylu.

It really works

And my lashes are so long! Love it!

Sérum na řasy i obočí používám již několik týdnů a jsem naprosto nadšená. Od přírody jsem měla vždy své řasy dlouhé, ale po pár týdnech kazdodenního aplikováním séra na řasy ještě porostly a jsou naprosto dokonalé. Ze mě opravdu spokojenost a rozhodně doporučuji i sérum na obočí a kolagenové masky na rty jsou 🔝. Rty jsou po nich krásně vyživené a hebké.

Sérum si jednoduše zamilujete

Sérum na řasy používám již půl roku, a tak jsem se do něj zamilovala, že ho už budu muset asi používat do konce života😂. V první řadě je nutno říci, že opravdové výsledky uvidíte, tak cca po 8 týdnech pravidelného užívání☝🏼 odměnou však budou krásné dlouhé husté řasy. Aplikace je rychlá jen si musí člověk vytvořit pravidelný rituál 🤗
Vyzkoušejte a uvidíte sami 🤩

Great product that really works

Finally a product that really works. After some disappointing experiences with other products and eyelash extensions I was pleasantly surprised with Natura Beauty eyelash serum. You need to hold on for the first 3 or 4 weeks, but then you will suddenly notice this huge difference. First picture (eyes open) is after 4 weeks, the other one is after 6 weeks. I will definitely keep using the product and will also try the eyebrow serum. Thanks Natura Beauty!

Po 4 týdnech neskutečný rozdíl

Jsem naprosto nadšená, miluju tento produkt. Během 4 týdnů mě narostly neskutečné řasy, jsem zvědavá jak budou vypadat za 3 měsíce. Mám v plánu si koupit i sérum na obočí. Jsem opravdu šťastná že už nemusím chodit na řasy umělé.

Miracle named Natura lashes

Using Natura lashes my lashes are stronger and longer then before. It's really miracle. Easy application. 4 months it's my daily routine ❤️😍
Definitely i will buy another
I recommend

In love ♥️

After 6 weeks of using Natura Lashes I am shocked how stronger, thicker and visible longer my lashes got! 😍
Last few days I heard few compliments from my friends and collegue's about my lashes! They are just amazing! 🥰
I really recommend♥️

In LOVE with this product!

My lashes have grown so fast using this lash serum! repurchased as a gift and will definitely be buying again!

Beautiful package and high quality products

I didnt believe that this kind of products are existing so I tried it and I am actually very impressed. I saw results within 6-7 weeks. The packaging is beautiful, box, tube, simply everything is so nice and matching. Its actually happiness when you find this kind of stuffs in your mailbox. Absolutely recommending.

We are so happy for your feedback and that you like our products and packaging! You look absolutely stunning babe!

I cant live without this product anymore!

I saw results in 8 weeks. I have waited and waited and it was definitely worth it. Me as asian girl I was born with short and straigh lashes, but now I have amazing long and thick natural lashes. Lately I also tried brow serum and collagen lip masks and they are amazing too. Will give review also.

Absolutely amazing. Thank you for your feedback! ❤️

Very satisfied

I saw results already in third week. Left is before and right is after pic. Their product is amazing. I tried also collagen lipmask and they are bomb! I had very dry chapped lips and when I put on the mask they were like new. I was shocked. Happy xx

Hello Beauty, thank you so much for your feedback. We are so happy that you love our products and that you see results.

Magic serum

Fantastic, I have recommended it to all my friends.

Wow, how amazing transformation. Thank you for your feedback! ❤️